PŁYWALNIA SPORTOWA

Aktualnie na pływalni: 92 osób

Max liczba korzystających z usług:

Strefa sportu: 60

Strefa relaksu: 40

PŁYWALNIA RODZINNA

Aktualnie na pływalni: 47 osób

Max liczba korzystających z usług: 140

PŁYWALNIA KAMERALNA

Aktualnie na pływalni: 7 osób

Max liczba korzystających z usług: 24

LODOWISKO

Aktualnie na lodowisku: 7 osób

Max liczba korzystających z usług: 300

Polityka prywatności BOSiR

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami pozyskiwania danych osobowych.

Polityka prywatności BOSiR

Historia

Dzisiejszy BOSiR jest kontynuatorem działań i tradycji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białymstoku powołanego 1 lipca 1982 r.

Historia

Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji jest kontynuatorem działań i tradycji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białymstoku, który został powołany w dniu 1 lipca 1982 r. na bazie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zakres działania MOSiR obejmował: 1. Programowanie i koordynowanie rozwoju usług w dziedzinie sportu, masowej kultury fizycznej i rekreacji; 2. Zarządzanie terenami i urządzeniami sportowymi i rekreacyjnymi przekazanymi O...
Czytaj dalej..

Białostocka Liga Sportu

To regularne rozgrywki dla amatorów w piłce nożnej, siatkówce, koszykówce i tenisie stołowym. To dziesiątki drużyn, tysiące zawodników!

Białostocka Liga Sportu

Białostocka Liga Sportu jest inicjatywą Urzędu Miejskiego w Białymstoku. Pierwsza edycja rozgrywek obyła się jesienią 2007 roku. Początkowo organizatorami poszczególnych imprez były organizacje pozarządowe, które uczestniczyły w ogłaszanych przez UM konkursach ofert. W 2009 roku organizacja Białostockiej Ligi Sportu przypadła w udziale Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji (od roku 2013 Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji). Aktualnie wspó...
Czytaj dalej..

Aktywności

Oferta najpopularniejszych miejskich aktywności i ich przeróżnych mutacji na naszych siedmiu obiektach!

Aktywności

Kontakty

Bądź z nami w kontakcie! Zapoznaj się z danymi teleadresowymi BOSiR.

Kontakty

O nas

Mimo ponad 40 letniej tradycji, w obecnej formie organizacyjnej BOSiR rozpoczął swoją działalność 1 stycznia 2013 roku.

O nas

Samorządowy zakład budżetowy „Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji” został utworzony Uchwałą Rady Miasta Białegostoku nr XXXIV/386/12 z dnia 5 listopada 2012 r. Rozpoczął działalność 1 stycznia 2013 r. Powstał w wyniku ograniczenia działalności Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białymstoku do prowadzenia i utrzymania bazy sportowej w postaci Stadionu Miejskiego przy ul. Słonecznej 1 oraz Zaplecza Treningowego przy ul. Elewatorskiej. Przedmiotem ...
Czytaj dalej..

Referencje

Cieszymy się, że wielu naszych Partnerów jest zadowolonych z naszych usług. Wierzymy, że to nie koniec :-)

Referencje

Realizując zadania statutowe Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji współpracuje z wieloma podmiotami. Przejrzyj nasze referencje!

Usługi

Otwarte i zadaszone przestrzenie oraz profesjonalny sprzęt dla każdej aktywnej grupy!

Usługi

Komunikaty i ogłoszenia

Informacje o aktualnie prowadzonych postępowaniach z zakresu: zamówień publicznych, przetargów, wynajmu i dzierżawy nieruchomości, zbycia zbędnego mienia i in.

Komunikaty i ogłoszenia

Strona internetowa miejskoaktywni.pl używa cookies m.in. w celach: korzystania z witryny, usprawnienia procesu zapamiętywaniu ustawień. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twojej przeglądarce. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.